טאבולה ראסה

טאבולה ראסה

טאבולה ראסה היא שילוב של ידע מיומנות וכלים.

השיטה בבסיס התכניות של טאבולה ראסה היא PBL (תכניות מבוססות תוצאה / פרקטיקה). אנחנו מאמינים שידע נרכש באמצעות "הרגליים". כאשר אנו לומדים דרך התנסות אנחנו גם מטמיעים את הידע וגם מתרגלים מיומנויות ורוכשים כלים להמשך.

אגף תכניות לחברות וארגונים

אגף תכניות לחברות וארגונים אחראי ליצירה ניהול ותפעול של תכניות העשרה מגוונות ייחודיות ומסקרנות בתחומי ידע נרחבים.

אנו מספקים מכלול של שירותים, החל מפעילויות חד פעמיות ועד סדנאות מתמשכות. אנו פועלים בשיתוף פעולה עם טובי המרצים בישראל ומספקים תכניות העשרה מותאמות לחברות וארגונים שרוצים להקפיץ את היכולת והכישורים של העובדים, להעשיר את עולם התרבותי או סתם כדי לייצר הווי כיפי ונעים בחברה או בארגון.

בין התכניות שלנו לחברות וארגונים תוכלו למצוא סדנאות לניהול מו"מ, לעמידה מול מצלמה ועמידה מול קהל, אנגלית עסקית, סדנת ניתוח אסטרטגיה וקבלת החלטות, סדנאות חוויתיות במגוון תחומי ועוד.

קישור לתכניות >

אגף תכניות לבתי ספר

אגף תכניות לבתי ספר הכולל מאגר של עשרות מדריכים, פועל בעשור האחרון במעל עשרים וחמש רשויות מקומיות, ברשתות החינוך הגדולות ובבתי ספר פרטיים.

בין התכניות שלנו ניתן למצוא דיבייט, הייד פארק ועמידה מול קהל, מודל או"ם, חינוך פיננסי, לימודי שפות, מכירות, מדעים מדויקים, פעילויות העשרה וסדנאות מגוונות.

כל התכניות שלנו מוכרות כתכניות חיצוניות של משרד החינוך ואנחנו מוכרים גם כגוף ארצי להתנסות על ידי מינהל חברה ונוער במשרד החינוך.

אצלנו תוכלו גם למצוא תכניות תל"ן מגוונת ותכניות לקבוצות מצוינות בתוך בתי הספר.

טאבולה ראסה מתמחה גם בהעברה של התוכן ישירות לתלמידים והתלמידות אך יש לנו גם אפשרות להעביר השתלמות לצוות המורים על מנת שהוא יעביר את התוכן בהנחייה של הצוות המקצועי של טאבולה ראסה.

קישור לתכניות >

אגף תכניות עירוניות

אגף תכניות עירוניות הוא אגף ייחודי אשר מפעיל תכניות מנהיגות עירוניות לבני נוער בעשור האחרון בלמעלה מעשרים וחמש רשויות מקומיות.

לטאבולה ראסה ניסיון עשיר בהקמת הקבוצות מאפס, לרבות פרסום ושיווק התכנית בקרב אוכלוסיית היעד הרלוונטית, מיון וסינון המועמדים והרכבת קבוצת מנהיגות איכותית במיוחד.

כל קבוצה מונה מספר מוגבל של בני נוער שנבחרים אחרי מיונים קפדניים ומובילים יחד בעיר שינוי חברתי וערכי. בבסיס פעילות הקבוצה ישנו פן אקדמי, בדרך כלל בשפה האנגלית.

הקמת הקבוצות מתבצעת בגמישות מירבית ובשיתוף פעולה עם הרשות המקומית ומתאפשרת במתווה של תכנית שנתית, סדנה מקוצרת של 15 מפגשים.

קישור לתכניות >

טאבולה ראסה מתמחה גם ביצירה וניהול של סדנאות העשרה לקבוצות מנהיגות קיימות במתווה של סדנה מקוצרת של מפגש יחיד או סדרת מפגשים.