התומכים שלנו

Robert-H

רוברט סרי

רוברט ה. סרי (נולד בשנת 1950) הוא דיפלומט הולנדי, ששירת בתפקיד המתאם המיוחד ושליחו האישי של מזכ"ל האו"ם לתהליך השלום במזרח התיכון בין השנים 2007-2015.
סרי הוא יליד קולקטה, ושירת שנים רבות כדיפלומט מקצועי ואיש משרד החוץ ההולנדי. בין תפקידיו השונים היה השגריר באירלנד ושימש כסגן עוזר המזכ"ל לניהול משברים ומבצעים בברית נאט"ו, תפקיד שבמהלכו הוצב במוסקבה, בניו יורק ובקייב. סרי עמד בראש מחלקת המזרח התיכון במשרד החוץ ההולנדי והשתתף במהלכים לקראת ועידת מדריד.

ניקולאי-מלדנוב-1-210x300

ניקולאי מלדנוב

ניקולאי מלדנוב (יליד 1972) הוא פוליטיקאי ודיפלומט בולגרי, המשמש כיום בתפקיד שליח האו"ם לתהליך השלום במזרח התיכון. בעברו כיהן מלדנוב בתור חבר הפרלמנט האירופאי, שר ההגנה הבולגרי ולאחר מכן גם בתור שר החוץ הבולגרי.
כמו כן, לפני שקיבל בשנת 2015 את המינוי של שליח האו"ם לתהליך השלום במזרח התיכון, שירת מלדנוב כנציג מיוחד וראש משימת שמירת השלום של האו"ם בעיראק.

רן-גידור-1-211x300

רן גידור

רן גידור משרת בתור מנהל המחלקה לעניינים מדיניים באו"ם במשרד החוץ. הוא עו"ד מוסמך המשרת כדיפלומט במשרד החוץ הישראלי כבר עשרים שנה, במהלכן כיהן כסגן השגריר בטביליסי, נספח תרבות ואקדמיה בבייג'ינג וראש המחלקה המדינית בלונדון. בתפקידו הנוכחי מעורב רן בעיצוב המדיניות הישראלית בכל הנוגע לסוגיות המדיניות באו"ם, הקשר השוטף עם כוחות השלום באזורנו ושילוב ישראלים בארגון.