אודות בית הספר ליזמות

ProMOVers – תכנית יזמות לבני נוער

ברוכים הבאים לעתיד שלכם! הצטרפו והעירו את היזם שבכם!

למה יזמות והאם זה מתאים לי?

כי לכולנו יש רעיונות טובים. בין אם זה רעיון לעסק חברתי, רעיון לסטרט-אפ גאוני, או דרך חדשה לנהל תהליכים קיימים.
אולם, רובנו לא נעשה שום דבר בקשר לזה. הרעיון יישאר בגדר חלום רחוק. אולי נראה את הרעיון שלנו מתממש על ידי מישהו אחר, אולי נתעורר עוד עשרים שנה ונחשוב מה יכול היה להיות אילו רק היינו יוזמים, דוחפים, פורצים קדימה…

הגיע הזמן להיכנס לעניינים. הגיע הזמן לעשות עסקים!

גם אם אתם בלי רעיון כרגע וגם אם אתם לא חושבים שמתאים לכם באופי להיות יזמים, הכלים שתקבלו מאיתנו בתכנית ילוו אתכם לכל אורך חייכם, ללא קשר לקריירה אותה תבחרו, ויעזרו לכם בהמשך הדרך.

מה זה נותן לי?

התכנית תקנה לכם ארגז כלים פרקטי להקמת עסק. במילים פשוטות, זה אומר שאם יש לכם רעיון איך לעשות מיליונים, אחרי שתעברו את התכנית שלנו, אתם תדעו מה אתם עושים מחר בבוקר ואיך אתם מוציאים את הרעיון שלכם לפועל. הלמידה מתבצעת באמצעות תרגול פעיל.
אבל כלים פרקטיים זה לא הכל. אם אין לכם נשמה של יזם הכלים הפרקטיים לא יעזרו לכם. התכנית משלבת בתוכה תהליך אימון אישי עם דגש על העצמה אישית, בניית האדם כמצליחן ובניית צוות מתפקד ומצליח.

למה תכנית היזמות של ProMUNers ותות

כי יזמות זה אנחנו.
התכנית היא שיתוף פעולה של ProMUNers ותות כדי להביא את הבשורה של עולם היזמות לבני נוער. הניסיון המצטבר שלנו בהקמה וניהול תכניות מנהיגות וניהול הופך אותנו לאחד הגופים החזקים ביותר במשק בתחום היזמות .

ProMUNers – בית הספר הרב-תחומי למנהיגות וניהול מתמחה בהקמת קבוצות מנהיגות עירוניות וארציות, ובבנייה והעברה של סדנאות והכשרות מקצועיות בתחומי המנהיגות והניהול לכל שכבות הגיל (מתלמידי בית ספר יסודי ועד למנהלים בכירים).

תות – חברת האימון המובילה בישראל בבעלות אלון גל. לתות ניסיון רב באימון להצלחה של עסקים ואנשים בעמדות מפתח כמו גם ליווי יזמים בבניית פרוייקט החל משלב התכנון דרך שלב גיוס המשאבים ועד לשלב בניית הפרוייקט.