אריאל יוסף

יצירת קשר

ניתן ליצור קשר עם אריאל במייל info@promuners.com

  •  

אריאל יוסף

 

אריאל יוסף, נשוי לבל ואב לשרה, יאיר, איתן ורות.

בהשכלתו הוא עו"ד ומגשר בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B) ובתקשורת (BA) ותואר שני במשפטים (LL.M).

אריאל הוא בראש ובראשונה יזם. בעשור האחרון הוא עוסק בהצלחה בתחומי יזמות שונים: פיתוח עסקי בתחומים מגוונים, התמקדות עומק בעולם הנדל"ן וייסוד והקמת פרויקטים ומיזמים שונים בתחום החינוך. הכרת תחומים שונים אלו נעשתה באופן אוטודידקטי לאורך שנים של עבודה מאומצת, אלו הפכו אותו ליזם חד ועתיר ניסיון המשלב בעבודתו תחומי ידע מגוונים.

למעלה מעשור משמש אריאל יועץ עצמאי בתחום הפיתוח העסקי לחברות וארגונים מובילים וכיהן כסמנכ"ל פיתוח עסקי במספר חברות היי-טק ונדל"ן מהמובילות בישראל. עבודתו מתבצעת תוך שימוש בטכנולוגיות החדשניות ביותר בשוק על-מנת להמציא את הגלגל כל פעם מחדש עבור כל לקוח.

בשנים האחרונות, מלבד מתן שרותי פיתוח עסקי, הוא מלווה דיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית (תמ"א 38 ופינוי בינוי) ומסייע להם למקסם את הזכויות והרווח שלהם בפרויקט. פעילות זו מתבצעת באמצעות קבוצת בראשית – ניהול וליווי פרויקטים בהתחדשות עירונית שאריאל הינו הבעלים והמנכ"ל שלה.

חלק ניכר ממרצו של אריאל מושקע בעולם החינוך. אריאל הינו המייסד והבעלים של ProMUNers – בית הספר הרב-תחומי למנהיגות וניהול, הפועל ב-23 רשויות מקומיות ומכשיר מאות תלמידי תיכון בשנה בתחומי המנהיגות והדיפלומטיה. לצד פיתוח וניהול שוטף של בית הספר, אריאל הוא מייסד IsraMUN, כנס מודל האו"ם הבינלאומי האקדמי הראשון בישראל, ובמרוצת השנים שימש כמאמן, מרצה זוטר ומרצה בתחום המשפט הבינלאומי הפומבי.

הקשר החם לעולם החינוך והאקדמיה הוביל לכך שכיום בנוסף על הניסיון העסקי העשיר שלו, אריאל הוא בעל ניסיון מגוון בייזום וניהול מיזמים חברתיים ובעל קשר הדוק לעולם הפרקטיקה והאקדמיה בתחומי דיפלומטיה, משפטים ומנהיגות. יתר-על-כן, החיבור המשפטי-מקצועי של אריאל נשמר גם דרך שירותו הצבא. אריאל משרת כקצין מילואים בדרגת סרן בתפקיד יועץ משפטי במחלקת הדין הבינלאומי בפרקליטות הצבאית, המשך ישיר לעשור בשירותו בצה"ל כלוחם ומפקד ביחידת חי"ר.