X

הנהלה וסגל הדרכה

הנהלה

Ariel Yosef

אריאל יוסף

מייסד ובעלים

עו"ד ומגשר בעל LL.B (משפטים), BA (תקשורת) ו- LL.M (משפטים) מהמסלול האקדמי מהמכללה למנהל. לאריאל ניסיון מקצועי ומגוון בייזום ובניהול מיזמים עסקיים וחברתיים.

בשנים האחרונות שימש כיועץ לחברות וארגונים בתחום הפיתוח העסקי וכיום הוא מכהן כסמנכ"ל פיתוח עסקי באחת מקבוצות הנדל"ן המובילות בישראל. במקביל שמר אריאל על זיקה לעולם האקדמיה והפרקטיקה המשפטית. מלבד הקמת ProMUNers, אריאל הוא מייסד IsraMUN, כנס מודל האו"ם הבינלאומי האקדמי הראשון בישראל, ובמרוצת השנים שימש כמאמן, מרצה זוטר ומרצה בתחום המשפט הבינלאומי הפומבי, ועבד במשרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחומי דיני תאגידים, מיזוגים ורכישות, הסכמי השקעה וגישור ובוררות בינלאומיים.
כיום משרת אריאל כקצין מילואים בדרגת סרן בתפקיד יועץ משפטי במחלקת הדין הבינלאומי בפרקליטות הצבאית.

Linkedin Twitter Facebook 

אלירן-קירשנבאום-1-210x300

אלירן קירשנבאום

מנהל אקדמי

בעל תואר ראשון ביחסים בינלאומיים מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני ביחסים בינלאומיים מאוניברסיטת מנצ’סטר, בריטניה.

במהלך לימודיו לתואר הראשון, היה אלירן מהמייסדים של מועדון מודל האו"ם באוניברסיטה העברית (HUJIMUN) – אגודת מודל האו"ם האוניברסיטאית הראשונה בישראל – ואף כיהן בתור היו"ר והמאמן הראשון שלה. לאחר סיום לימודיו המשיך וייסד גם את מועדון מודל האו"ם במסלול האקדמי המכללה למינהל (COMASMUN), בו שימש הן כיו"ר והן כמדריך ומאמן מקצועי בשנתו הראשונה של המועדון. אלירן כיהן כמזכיר הכללי של כנס IsraMUN (כנס מודל האו"ם הבינלאומי הישראלי) בשנת 2010 והכשיר עשרות רבות של מקצוענים בתחום מודל האו"ם. הוא הצטרף ל-ProMUNers באוקטובר 2013 ומכהן מאז ינואר 2015 כמנהל האקדמי של התכנית.

דניס-טקצוק-1-211x300

דניס טקצ'וק

חבר הנהלה ומדריך בכיר

בעל תואר B.A. משולב במדע המדינה וביחסים בינלאומיים מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים, ותואר M.A. ביחסים בינלואמיים, עם התמחות בלימודי ביטחון בינלאומי ודיפלומטיה, גם הוא מהאוניברסיטה העברית. דניס הוא גם בוגר של תכנית המצטיינים לזהות ומדיניות של המכללה למדינאות.

לצד הלימוד והעברת הסדנאות לתלמידי תיכון מטעם ,ProMUNers דניס גם מלמד מודל או"ם לסטודנטים כקורס חוצה מסלול במכללה למנהל בראשון לציון.
בעברו, דניס עבד ברשות התאגידים במשרד המשפטים, וכתב למספר אתרי אינטרנט וכלי תקשורת על יחסי ישראל והאו"ם ויחסי ישראל והאיחוד האירופי.
דניס היה יו"ר מועדון מודל האו"ם של האוניברסיטה העברית בירושלים, ושימש בתפקידי מפתח במגוון כנסי מודל או"ם בארץ ובעולם, ואף היה מזכ"ל כנס IsraMUN, כנס מודל האו"ם הבינלאומי השנתי שנערך בישראל.

רון-קורן-1-210x300

רון קורן

מנכ"ל

רון הינו סטודנט בשנתו הרביעית בתואר ראשון במשפטים ותואר ראשון בכלכלה באוניברסיטה העברית בירושלים.
כחלק משירותו הצבאי בחיל המודיעין, הוכשר כמפקד ומדריך בקורס פיקוד והדרכה של בית הספר למודיעין של צה"ל.

לרון יש ניסיון מגוון בעבודה עם בני נוער ממגוון אוכלוסיות. לאחר שהכשיר חיילים בחיל המודיעין וסיים את שירותו הצבאי, התנדב ב"תיכון הזדמנות אחרונה" וסייע לתלמידים מאוכלוסיות מוחלשות להתכונן לבגרות. כמו כן, במהלך לימודיו באוניברסיטה, העביר סדנאות התנהלות כלכלית נכונה לבני נוער בסיכון במסגרת ארגון "פעמונים" ואף התנדב בליווי משפחות בארגון. כמו כן, רון הוא גם בוגר המדרשה למנהיגות חברתית "עין פרת". רון השתתף במספר כנסים של מודל האו"ם ולקח חלק במועדון מודל האו"ם של האוניברסיטה העברית HUJIMUN.

הילי סקר

מנהלת פרויקטים

בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה, אנתרופולוגיה וניהול מאוניברסיטת בן-גוריון, וכיום נמצאת במהלך לימודיה לתואר השני במנהל עסקים עם התמחות בהתנהגות אירגונית. מאבחנת ומנהלת פרויקטים ובעלת רקע וניסיון בעבודה עם אוכלוסיות שונות.

הילי עובדת כמאבחנת בחברת השמה גדולה ומתוקף תפקידה היא מבצעת ראיונות אישיים, ראיונות עומק ומרכזי הערכה למועמדים לקבלה לעבודה עבור מגוון רחב של חברות הפועלות ברמה הארצית והבינלאומית. בשירותה הצבאי הייתה מאבחנת פסיכוטכנית וסגנית ראש חוליה בלשכת הגיוס בבאר שבע.

במסגרת התואר הראשון התנדבה בתוכנית השלמה לבגרויות של אוכלוסיות מוחלשות, ליוותה נער צעיר במהלך לימודיו במסגרת פרויקט החונכות פר"ח, וכיום מתנדבת בתוכנית אקי"ם לאנשים עם מוגבלות שכלית.

רינת גרשפלד

מנהלת אקדמית לתכנית הדיבור בפני קהל והדיבייט

רינת היא מומחית לשכנוע ולהעברת מסר, מאמנת לפרזנטציה ולמכירות, מרצה לרטוריקה ומדריכת שיטת הדיבייט. רינת מאמנת לפרזנטציה אפקטיבית, עם נסיון בעבודה עם אנשי עסקים, סטארטפיסטים ובעלי תפקידים במגזר השלישי, ואף הרצתה 3 שנים בקורס פיקוד ומטה של צה"ל לסגני ולתתי אלופים.

רינת היא אלופת ישראל בדיבייט, יו"ר ליגת הדיבייט הישראלית (שמשה בתפקיד 6 שנים) ושופטת ראשית בתחרויות דיבייט בארץ ובחו"ל.

עדי-יפת-1

עדי יפת

סמנכ"לית תפעול 

סטודנטית לפסיכולוגיה ומנהל עסקים במרכז האקדמי המכללה למנהל בראשון לציון. במסגרת לימודיה עדי משתתפת בתכנית מצטייני הנשיא של המכללה.

בעברה שימשה בתפקיד רמ"ח מלגות, מעורבות חברתית וקשרי חוץ באגודת הסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה. כחלק מתפקידה עדי הובילה פרויקטים של מעורבות חברתית ותרומה לקהילה וכן הובילה משלחות סטודנטים לפולין, ואף השתתפה בקבוצה של צעירים פולנים, גרמנים ויהודים במשלחת משותפת לפולין. בנוסף שירתה כחברת מועצה וסגנית נשיאה במועצת הסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה.

עדי מתנדבת בארגון אלמנות ויתומי צה"ל כמדריכה בשכבת הגיל הצעירה, והיא בוגרת של COMASMUN, מועדון מודל האו"ם של המכללה למנהל, שבמסגרתו היא גם השתתפה בכנסי מודל או"ם ארציים.

סגל הדרכה

אנדי-איזק-210x300

אנדי איז'ק

בעלת תואר BA ביחסים בינלאומיים מהאוניברסיטה העברית בירושלים, ובעלת תואר MSc בעסקים בינלאומיים מבית הספר הבינלאומי בבודפשט, מטעם אוניברסיטת    Buckingham מאנגליה.

במקביל ללימודיה השתתפה אנדי במועדון מודל האו"ם של האוניברסיטה העברית, ולקחה חלק כמשתתפת וכסגנית מזכ"ל בכנס IsraMUN, כנס מודל האו"ם הבינלאומי השנתי שנערך בישראל. כמו כן, השתתפה בכנסי מודל נוספים בארץ ובכנס EuroMUN בהולנד.

אנדי עובדת בחברת ייעוץ אסטרטגית פרטית המתמחה בתחומים גיאו-פוליטיים ומסחריים. בעבר אנדי עבדה במשלחת ישראל לאו"ם בניו-יורק מטעם משרד החוץ, וקודם לכן שירתה ביחידת קשרי החוץ של המטה הכללי בצה"ל. אנדי היא בוגרת התוכנית לדיפלומטיה ציבורית של StandWithUs, ובוגרת תכנית המצטיינים לזהות ומדיניות של המכללה למדינאות. מלבד זאת, היא גם מתנדבת בעמותת "נובה" המייעצת לעמותות וארגונים חברתיים.

דניאל-חזנוביץ-210x300

דניאל חזנוביץ'

סטודנטית לתואר ראשון בהיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה והתוכנית הרב-תחומית במדעי הרוח באוניברסיטת תל אביב. במהלך לימודיה לקחה חלק במשלחות של הסברה יהודית באירופה וכן החלה את פעילותה במסגרת מועדון מודל האו"ם באוניברסיטת ת"א. במסגרת המועדון דניאל תפקדה כמשתתפת, כשופטת בתחרויות וכיועצת אקדמית לקראת תחרויות. כמו כן, השתתפה בשלושה כנסים בינליאומיים באירופה ובקיץ 2015 היתה חברה בצוות המנהל של הכנס הבינלאומי הראשון של מודל האו"ם באוניברסיטת תל אביב (IMUNA Presents: The TAUMUN JCC). לאחר השנה הראשונה נבחרה דניאל לצוות המנהל של המועדון באוניברסיטת ת"א והשנה נבחרה לתפקיד נשיאת התאחדות מודל האו"ם בישראל (The Israeli Model UN Association – IMUNA), עמותה המהווה ארגון גג של 12 מועדוני מודל האו"ם באוניברסיטאות ובמכללות בכל הארץ. לאחרונה הצטרפה דניאל לארגון ProMUNers כמדריכה של קבוצת תלמידי תיכון בכפר הירוק.יעצת לעמותות וארגונים חברתיים.

חיים-זליגמן-210x300

חיים זליגמן

כיום, חיים הוא סטודנט לתואר במשפטים באוניברסיטת בר-אילן. חיים גדל בארצות הברית ועלה לארץ כדי להגשים את החלום שלו לחיות בישראל. לפני שהתחיל את לימודיו באוניברסיטה, הוא שירת כחייל קרבי בצה"ל והתנדב כחובש במד"א.
לחיים יש ניסיון רב במודל האו"ם, היות והוא חלק מעולם מודל האו"ם כבר מעל ל-10 שנים. לצד עבודתו עם בני נוער במסגרתProMUNers , חיים השתתף בכנסי מודל או"ם ארציים ובינלאומיים רבים, ואף כיהן בתפקיד הנשיא של מועדון מודל האו"ם של אוניברסיטת בר-אילן (BarMUN) וגם היה סגן הנשיא של IMUNA, התאחדות מודל האו"ם בישראל.ניאל לארגון ProMUNers כמדריכה של קבוצת תלמידי תיכון בכפר הירוק.יעצת לעמותות וארגונים חברתיים.

נאירין-פאנוס-210x300

נאירין פאנוס

סטודנטית לתואר ראשון במשפטים ותקשורת (תואר משולב) במסלול האקדמי המכללה למנהל. מאז 2010 מתנדבת כמדריכה במועדון הצופים האורתודוכסי שביפו. את דרכה בעולם מודל האו"ם החלה כבר בתיכון "טביתא" שביפו, בית ספר סקוטי, כאשר ביחד עם חבריה לספסל הלימודים השתתפה במספר כנסים לתלמידי תיכון0ברחבי הארץ.
במהלך לימודיה האקדמיים משתתפת נאירין בקליניקת ידיד בית המשפט אשר מופעלת על ידי מרכז קונקורד. במסגרת הקליניקה מבצעים מחקר מקדמי להגשת חוות דעת כידיד בית המשפט (כולל לבית המשפט העליון), בתיקים בהם יש עניין מיוחד בדיני זכויות האדם, הדין ההומניטרי וביישום נורמות בינלאומיות.
נאירין היא גם בוגרת של מועדון מודל האו"ם COMASMUN של המכללה למנהל.דריכה של קבוצת תלמידי תיכון בכפר הירוק.יעצת לעמותות וארגונים חברתיים.

פנינה-שיפמן-210x300

פנינה שיפמן

סטודנטית לתואר ראשון בפוליטיקה וממשל, מזרח תיכון ולימודי מגדר באוניברסיטת בן-גוריון בנגב. בוגרת מועדון מודל האו"ם בבן-גוריון, במסגרתו השתתפה בכנסים ארציים ובינלאומיים, וכיום, בתור חברה בארגון הבוגרים של המועדון, פנינה עוזרת בארגון כנס מודל האו"ם השנתי של מועדון מודל האו"ם של אוניברסיטת בן-גוריון.
לצד הלימוד לתלמידי תיכון מטעם ProMUNers, פנינה היא חברה בוועדה של IMUNA, התאחדות מודל האו"ם בישראל, ומשמשת כמנהלת פרויקטים מיוחדים לגיוס כספים וקיום שיתופי פעולה עם ארגונים מיוחדים. פנינה היא גם מדריכת אומנויות לחימה, מארגנת פרויקטים וכנסים לקידום מעמד האישה בחברה, אקטיביסטית פוליטית באוניברסיטת בן-גוריון ומשתתפת בתכניתSocial Media Ambassadors הפועלת בחסות ארגון StandWithUs למען דיברור והסברה(advocacy) לישראל במדיה החברתית.ועדון מודל האו"ם COMASMUN של המכללה למנהל.דריכה של קבוצת תלמידי תיכון בכפר הירוק.יעצת לעמותות וארגונים חברתיים.

קרן-שרינגטון-210x300

קרן שרינגטון

סטודנטית למשפטים באוניברסיטת בר-אילן, וכיום מתגוררת בלוד בפרויקט “ReLod” של אגודת הסטודנטים. זוהי השנה השלישית של קרן במועדון מודל האו"ם של אוניברסיטת בר-אילן, במהלכן השתתפה בכנסים ארציים ובינלאומיים, ובשנה החולפת קרן השתתפה בכנס CMUN בברצלונה.
בתום שנתיים של שירות לאומי, קרן נשלחה מטעם הסוכנות היהודית לאוסטרליה להוביל תוכניות חינוכיות בבתי ספר יהודים. כמו כן, קרן היא גם בוגרת קורסים בתכנית "אשכולות" לסטודנטים מצטיינים, תכנית המתמחה בהוראת מקצועות המקרא ואנגלית, וכיום היא לוקחת חלק בקלינקת "קהלת" למשפט בינלאומי ומשתתפת בתכנית השנתית של "קרן תקווה" באוניברסיטת בר-אילן.עדון מודל האו"ם COMASMUN של המכללה למנהל.דריכה של קבוצת תלמידי תיכון בכפר הירוק.יעצת לעמותות וארגונים חברתיים.

רפי-ויינברג-ליטמן-210x300

רפי ווינברג ליטמן

סטודנט לתואר ראשון בתכנית המשולבת בפילוסופיה, כלכלה, מדע המדינה ומשפטים באוניברסיטת תל אביב. את הפעילות במסגרת מודל האו”ם החל בשנתו הראשונה באוניברסיטה במועדון של אוניברסיטת תל אביב, והשתתף במספר רב של כנסים ארציים ובינלאומיים, הן בתור משתתף מן המניין והן בתור יושב ראש בוועדות, ואף מילא תפקיד בצוות האקדמי המארגן את כנס מודל האו"ם השנתי של אוניברסיטת חיפה.
כיום, רפי הוא המאמן והמדריך של מועדון מודל האו"ם של אוניברסיטת תל אביב ומכהן כחבר בסגל המנהל של המועדון.
לצד מודל האו”ם, רפי התנדב בעמותת שבי"ל (שקיפות בינלאומית ישראל), עמותה המקדמת נורמות של שקיפות ואתיקה במגזר הציבורי והעסקי.ת בר-אילן.עדון מודל האו"ם COMASMUN של המכללה למנהל.דריכה של קבוצת תלמידי תיכון בכפר הירוק.יעצת לעמותות וארגונים חברתיים.